pro-life‎ > ‎

miałam aborcję

Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci na nią kamień (J 8, 7)

Chrystus czeka na Ciebie i chce Ci wybaczyć - czy pozwolisz Mu to zrobić?
Ono też czeka i też chce Ci wybaczyć.
 
Idź do kościoła i uklęknij przed Panem Jezusem obecnym w tabernakulum lub przed wystawionym Najświetszym Sakramentem. Nie musisz nic mówić. ON Cię zna i kocha. Bardzo się cieszy, że może Ci wybaczyć. Powiedział kiedyś do pewnej kobiety: «Kobieto, gdzież oni są? Nikt cię nie potępił?» A ona odrzekła: «Nikt, Panie!» Rzekł do niej Jezus: «I Ja ciebie nie potępiam. - Idź, a od tej chwili już nie grzesz!» (J 8, 10-11)

Pomódl się do Bożego Miłosierdzia np. odmów koronkę do Bożego Miłosiesierdzia lub Różaniec.  
Św. Siostra Faustyna zapisała w swoim dzienniczku: Pragnę, ażeby kapłani głosili to wielkie miłosierdzie Moje względem dusz grzesznych. Niech się nie lęka zbliżyć do Mnie grzesznik. Palą Mnie płomienie miłosierdzia, chcę je wylać na dusze ludzkie. Skarżył się Jezus do mnie tymi słowy: Nieufność dusz rozdziera wnętrzności Moje. Jeszcze więcej Mnie boli nieufność duszy wybranej. Pomimo niewyczerpanej miłości Mojej - nie dowierzają Mi, nawet śmierć Moja nie wystarcza im. (Dz.50)

Przygotuj się do Spowiedzi św. Sprawdź gdzie w Twojej okolicy spowiadają księża po polsku. Jeśli dawno nie byłaś u spowiedzi to ta strona pomoże Ci się przygotować: Dobra spowiedź. Wybierz sobie kapłana, u którego chcesz się wyspowiadać, serce podpowie Ci który to będzie. 

Wyspowiadaj się.

Po otrzymaniu rozgrzeszenia przyjmij do swojego serca Pana Jezusa w postaci Komunii świętej.

Pomódl się za kobiety, które planują przerwanie ciąży. Na przykład tak: Panie Jezu, za wstawiennictwem Twojej Matki, Maryi która z miłością przyjęła Cię do swego życia i napełniona Duchem Świętym, stała się Twym najdoskonalszym Miejscem Zamieszkania, oraz za wstawiennictwem Świętego Józefa, człowieka zawierzenia, który przez swe wierne trwanie u boku Bogarodzicy, budował wokół Ciebie prawdziwy Dom Miłości – prosimy Cię w intencji nienarodzonych dzieci, szczególnie w intencji tych, których życie z różnych powodów jest w tej chwili zagrożone. Prosimy Cię, daj Rodzicom tych dzieci miłość i odwagę, siłę i gorliwość, zaufanie i nadzieję, aby uczynili wszystko co w ich mocy, aby otoczyć swoje dziecko troską i autentyczną atmosferą miłości, tak aby mogło rozwijać swoje życie, które Ty sam uczyniłeś Świętym. Który żyjesz i królujesz na wieki wieków. Amen

Jeśli ON, Stworzyciel rzeczy widzialnych i niewidzialnych, Ci wybaczył, ONO też Ci już wybaczyło... więc teraz wybacz sobie i pomóż innym. Być może to doświadczenie było Ci potrzebne na Twojej drodze do zbawienia, abyś mogła uratować o wiele więcej dusz.