pro-life‎ > ‎

jestem w ciąży i jestem zrozpaczona

W Tobie jest nowe życie. Pod Twoim sercem rozwija się nowy człowiek. 
Jesteś dla niego JEDYNA, ono nie ma w tej chwili nikogo na tym świecie poza Tobą.
Tylko Ty możesz je teraz tulić w swoim łonie. 


Sprawy materialne są jedynie przejściowymi trudnościami. Jeżeli sama nie będziesz w stanie wychować swojego dziecka, jest wiele osób, które z radością Ci pomogą. Jest bardzo wiele małżeństw, które nie mogą mieć dzieci, a bardzo pragną je mieć i są gotowe adoptować Twoje dziecko. Wybierz życie dla swojego dziecka. 

Jeżeli chcesz się z nami skontaktować, porozmawiać z kimś przyjaznym, poprosić o radę lub prosić o modlitwę to napisz: pro-life@kosciolwszkocji.org


Jeżeli ktoś namawiał Cię do przerwania ciąży, nie wierz, że Twoje problemy się rozwiążą, przez chwilę będziesz miała takie wrażenie, później będzie tylko gorzej. Wiele kobiet po aborcji pragnie cofnąć czas. Ty wciąż masz wybór! Wybierz życie dla siebie i Twojego dziecka! 
Zabieg aborcji to nie jest po prostu zabieg!!! Będzie on polegał na zabiciu Twojego dziecka. Ono zostanie zabite w bardzo okrutny sposób. Zabieg ten pozostawi trwałe ślady w twojej psychice i niewykluczone, że w przyszłości będziesz musiała się z tego powodu leczyć. Nazywa się to zespół poaborcyjny i może wystąpić NAWET kilkadziesiąt!!! lat po zabiegu. Tu znajdziesz wszysko czego Ci nie powiedzą w szpitalu o aborcji, a tak niestety wygląda prawda.

Jeżeli wykryto, że Twoje dziecko jest chore i zaproponowano Ci przerwanie ciąży, to wiedz, że nie z powodu troski o Twoje dziecko lub troski o Twoją przyszłość tylko z powodu uniknięcia kłopotów i z troski o... budżet! To co Ci powiedziano było ładniej powiedziane, ale brzmiało tak: Pani dziecko jest chore. Nie wiemy jak / nie chce nam się / nie mamy pieniędzy (niepotrzebne skreśl) leczyć Pani dziecka więc je zabijemy i problemu nie będzie. Zgoda?

Pytanie: Czy zespół Tetra-amelia (wrodzony brak czterech kończyn) jest wystarczającym powodem do wykonania aborcji?
Obejrzyj świadectwo Nicka Vuicica: